Rękodzieło artystyczne

pierścionki
04-09-22

Jakie pierścionki są modne w tym sezonie?

Istnieje wiele współczesnych pierścionków, które obecnie zyskują na popularności. Niektóre z nich są droższe od innych, ale wszystkie łączy jedno – są modne i modne. Najlepsze współczesne pierścionki dla modnych ludzi to złote i srebrne pierścionki o niepowtarzalnym designie, który jest modny i trendy.

Jak dbać o pierścionek?

Pierścionki to świetny sposób na pokazanie swojego osobistego stylu. Są również dobrym prezentem dla przyjaciół i rodziny. Jednak pierścienie nie są najłatwiejsze w utrzymaniu.

Dobrym sposobem dbania o pierścionek jest skorzystanie z kilku z poniższych wskazówek:

  • Nie noś go, gdy pływasz. Woda może powodować, że metal w pierścieniu z czasem rdzewieje i matowieje.
  • Umyj ręce przed założeniem pierścienia.
  • Unikaj zamoczenia podczas mycia naczyń.
  • Ściągaj pierścionek na czas sprzątania lub używaj rękawiczek. Silne detergenty moga go zniszczyć.
  • Użyj miękkiej szmatki i roztworu mydła do czyszczenia pierścienia.

Jak bezpiecznie przechowywać biżuterię?

Wiele osób martwi się o bezpieczeństwo swoich pierścionków, gdy ich nie noszą. Biżuterię najlepiej przechowywać w bezpiecznym, suchym miejscu, gdzie temperatura nie ulega dużym wahaniom, a wilgotność jest niska. Dodatkowo najlepiej przechowywać go w szczelnie zamkniętym pojemniku z saszetką ze środkiem osuszającym lub żelem krzemionkowym.

Przechowując biżuterię w domu, upewnij się, że nie trzymasz jej na wystawie w otwartych przestrzeniach, takich jak salony czy sypialnie.

seola bizuteria sutasz modne pierscionki

Jak dopasować pierścionek do dłoni?

Rozmiar pierścionka to częste pytanie wśród osób, które biorą ślub, zaręczają się lub po prostu chcą kupić nowy.

Na rozmiar noszonego pierścionka wpływa wiele czynników. Najważniejszym czynnikiem jest rozmiar palca. Pierścień nie powinien być ani zbyt luźny, ani zbyt ciasny. Powinieneś także wziąć pod uwagę swój budżet i ile jesteś w stanie wydać na nowy pierścionek.

Najlepszym sposobem na znalezienie odpowiedniego rozmiaru dla Twojej dłoni jest pójście do jubilera. Tam za pomocą pierścionkom-miarkom jubiler dobierze ten idealny dla Ciebie.

Aby poznać rozmiar, możesz zmierzyć pierścionek, który już masz. Wybierz rozmiar pierścionka spośród biżuterii, który najlepiej pasuje do Twojego palca i noś go na tym samym palcu. Upewnij się, że stary pierścionek nie jest odkształcony, może to zaburzyć Twój pomiar.

Dodany przez

Magda Kurek

Artystka rękodzieła. Biżuterię tworzy z pasją - kolorową i niepowtarzalną. Inspiruje się kulturą Wschodu.

Ostatnie wpisy